Kontakt

Skontaktuj się z marChef food truck 🙂

MarChef food truck czeka na Twoje zapytanie –  skontaktuj się wysyłając email lub telefonicznie! Do każdego podchodzimy indywidualnie i postaramy się znaleźć dla Ciebie optymalne rozwiązanie. Jeśli szukasz vege/vegan food trucka dla miłośników roślinnego jedzenia to jesteś we właściwym miejscu. Skontaktuj się z nami już teraz, możesz nam zaufać.

Mamy rozbudowany catering wegański/wegetariański. marChef food truck to nie tylko zdrowe i pożywne burgery. W naszej ofercie znajdziesz również wszystko co potrzebne na Twoją imprezę tj. urodziny, plan filmowy, imprezę firmową, czy na ślub. Czekają na Ciebie: zimne i gorące napoje, ciasta bezglutenowe oraz pyszne przystawki. Serwujemy również frytki z batatów i ziemniaków.

Potrzebujesz pomocy przy organizacji swojego eventu? Pomożemy! Świadczymy kompleksowe usługi, zapytaj nas o wynajem drewnianych stolików i krzeseł, namiot, nagłośnienie oraz sesje zdjęciową lub nagranie wideo.

Jesteśmy do Twoich usług, zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z marChef food truck – zadzwoń lub wyślij email.

Imię:
E-mail:
Tel.:
Temat:
Wiadomość:
Wpisz wynik: 1 + 5 = ?

MarChef food truck – dane firmy

ProFoodzadzwon-teraz-marchef-food-truck.png

ul. Kościuszki 30

08-112 Wiśniew

NIP: 8212657884

Skontaktuj się z marChef food truck – zadzwoń lub wyślij email.

Pon. – Pt. : 09:00 – 17:00
Sobota : 10:00 – 18:00

Tel. 537 417 317

email : biuro.marchef@gmail.com

Ile kosztują usługi marChef food truck?

Zadzwoń do nas i powiedz nam o swoich potrzebach, a my wycenimy naszą usługę w kilka chwil. Naprawdę to zajmie tylko chwilkę, a Ty dowiesz się dokładnie co ile kosztuje i zdecydujesz czy chcesz z nami współpracować.

Gdzie mieści się marChef food truck?

Jesteśmy wszędzie tam gdzie nas potrzebujesz. Na co dzień działamy w województwie mazowieckim np. w Warszawie, Siedlcach, Płocku, Radomiu itp.

Nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy do Ciebie przyjechali, mamy sprawne auto i nie boimy się wyzwań.

Czy marChef food truck wystawia faktury VAT?

Tak, jesteśmy legalnie działającą firmą i czynnym płatnikiem VAT. Na nasze usługi gastronomiczne wystawiamy faktury VAT.

Jak i kiedy zapłacić za usługi marChef food truck?

W celu zawarcia umowy na na nasze usługi wymagamy wpłaty zaliczki z wyprzedzeniem. Jest to dla nas ważne zabezpieczenie ponieważ nie chcemy, aby nasza praca i jedzenie poszło na marne jeśli jakiś event zostanie nagle odwołany.